Tri, četiri, sad...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta vi mislite????

+6
eyes
asterix
Suzzi
Cibra
Biberli_mala
Silkoni
10 posters

Stranica 1/2 1, 2  Next

Go down

Sta vi mislite???? Empty Sta vi mislite????

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 7:58 pm

Imali u sarajevu...dovoljno kafica i clubova..itd...da se dobro provedes subotom???

Ja mislim da nema..da fali jos dosta toga............
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Biberli_mala Mon Feb 04, 2008 8:16 pm

Sarajevo je mila majka kakva je Zenica......uopce nema izbora klubova....80% ih radi do 11 navece a oni koji rade redovno pustaju turbofolk ili techno.....
Biberli_mala
Biberli_mala

Female
Broj komentara : 8
Age : 37
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 8:17 pm

Biberli_mala (citat):Sarajevo je mila majka kakva je Zenica......uopce nema izbora klubova....80% ih radi do 11 navece a oni koji rade redovno pustaju turbofolk ili techno.....

znam kako je u zenici...bio sam jednom kod male u ze..i prosao gradom reko majke ti hajmo kuci..
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Cibra Mon Feb 04, 2008 9:02 pm

hmmm... ma vidi... ima ipak... Ako hoces mozhes naci...

Sve je to koliko dobro poznajes grad...a trenutno je CETVRTAK nova subota:)
Cibra
Cibra

Male
Broj komentara : 23
Age : 36
Registration date : 2008-02-03

https://bosnia.catsboard.com

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Suzzi Mon Feb 04, 2008 10:20 pm

Mislim da ima dovoljno, nego je problem u ljudima sto kad navale na jedno mjesto, ne izlaze odatle.Vecina nije informirana i kladim se da ne zna za jos 50% kafica koje postoje u Sa, krenuvsi od centra grada, a da ne pricam za broj kafica iz boljih sarajevskih naselja. Tek je raja u zadnje vrijeme pocela da izlazi negde osim u Centar. Jedino cega je malo su diskoteke, međutim, mislim da raja nasa nije nesto za diskoteke, svaka koja je bila gotovo da je propala ili ne postoji vise. Dovoljno su nam dvije/tri Very Happy (ali eto zbog turista Razz) a naravno da mislim da bi bilo jos bolje kada bi broj klubova i kafica nastavio da raste. Very Happy
Suzzi
Suzzi

Broj komentara : 11
Age : 34
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 11:29 pm

Evo jedini club koji je pun poslje jedan je bico...i to kad udjes da se zgrozis koliko dijece ima.... malo koji club ima da pun,subotom oko jedan..a da je starija raja....
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by asterix Mon Feb 04, 2008 11:52 pm

Ma sarajevu ne treba vise mjesta, nego treba da se malo relodira raja i pocne izlaziti na stara mjesta, da se oduzmu "djeci" Very Happy Sta ja znam.. Prije dok sam zivio u sa, volio sam otici u Guitaru, SOS,, Stefanell na mirnu kaficu, cak je tada i Marqee bio super mjesto ... Prizma ( valjda se tako zvao) , Kangaroo... sada.. sva ta mjesta nekako...nisu vise to sto su nekad bila..
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 11:54 pm

asterix (citat):Ma sarajevu ne treba vise mjesta, nego treba da se malo relodira raja i pocne izlaziti na stara mjesta, da se oduzmu "djeci" Very Happy Sta ja znam.. Prije dok sam zivio u sa, volio sam otici u Guitaru, SOS,, Stefanell na mirnu kaficu, cak je tada i Marqee bio super mjesto ... Prizma ( valjda se tako zvao) , Kangaroo... sada.. sva ta mjesta nekako...nisu vise to sto su nekad bila..



volio bi da sad odes na ta mjesta...
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by asterix Mon Feb 04, 2008 11:54 pm

Silkoni (citat):
asterix (citat):Ma sarajevu ne treba vise mjesta, nego treba da se malo relodira raja i pocne izlaziti na stara mjesta, da se oduzmu "djeci" Very Happy Sta ja znam.. Prije dok sam zivio u sa, volio sam otici u Guitaru, SOS,, Stefanell na mirnu kaficu, cak je tada i Marqee bio super mjesto ... Prizma ( valjda se tako zvao) , Kangaroo... sada.. sva ta mjesta nekako...nisu vise to sto su nekad bila..



volio bi da sad odes na ta mjesta...


Sto je najgore, isao sam . Ali, kao sto rekoh, nije to to vise.
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 11:56 pm

ja da mogu otvorio bi club..i niko nebi mogao uci ispod 25 god
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by asterix Mon Feb 04, 2008 11:58 pm

Silkoni (citat):ja da mogu otvorio bi club..i niko nebi mogao uci ispod 25 god


Ja da mogu , dolazio bih u taj klub, i nebih nikada izlazio Very Happy Ali, nek me mladja raja pogresno ne shvati. Jednostavno, bar meni, nije vise isto da mi se nabacuje neka djevojka od 17 godina, ili da se ja sada nabacujem nekome od 16, 17 godina.. I onda onaj sam nacin razgovaranja, neke stvari koje sam odavno prosao , neke zivotne filozofije i sve to ... Jednosatvno, nije vise to za mene Smile farao
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Silkoni Tue Feb 05, 2008 12:05 am

prosli sam viken bio kod bice..do neki 4 sata to je puno dijece 17 i 18 god..nek ne uvrijede...ali pitao sam se imajuli oni roditelje...jedna se srusila od alkohola...to je fuj sta danasnja,djeca rade od sebe...
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Biberli_mala Tue Feb 05, 2008 3:19 am

Silkoni (citat):prosli sam viken bio kod bice..do neki 4 sata to je puno dijece 17 i 18 god..nek ne uvrijede...ali pitao sam se imajuli oni roditelje...jedna se srusila od alkohola...to je fuj sta danasnja,djeca rade od sebe...

potpuno se slazem, uprkos vrijedjanju zenice tongue

danas nema mjesta na koje odvojeno mogu izaci oni od 16-19 i preko 19-20 godina......kao sto je bilo u vrijeme nasih roditelja recimo...
dodjem na kafu i suocavam se pogledima ljudi kao da sam od njih starija trideset a ne tri godine!!!
Biberli_mala
Biberli_mala

Female
Broj komentara : 8
Age : 37
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Silkoni Tue Feb 05, 2008 3:28 am

Biberli_mala (citat):
Silkoni (citat):prosli sam viken bio kod bice..do neki 4 sata to je puno dijece 17 i 18 god..nek ne uvrijede...ali pitao sam se imajuli oni roditelje...jedna se srusila od alkohola...to je fuj sta danasnja,djeca rade od sebe...

potpuno se slazem, uprkos vrijedjanju zenice tongue

danas nema mjesta na koje odvojeno mogu izaci oni od 16-19 i preko 19-20 godina......kao sto je bilo u vrijeme nasih roditelja recimo...
dodjem na kafu i suocavam se pogledima ljudi kao da sam od njih starija trideset a ne tri godine!!!


tako je kako nam je
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by eyes Tue Feb 05, 2008 1:41 pm

eh ovako..dobro pitanje...

Zao mi je sto ovo moram da kazem, ali Sarajevo sto se tice nocnih izlazaka je postalo pravo seljakluk. Kic i sund na svakom koraku, curice po 17 godina, na stiklicima, itd to se izlazi kod bichakcica i tkava slica mjesta, sa maximalno ustogljenom rajom zabijenom po coskovima cekajuci novu facu da udje da se prokomentarise ko je s kim, zato, kako je obucen isl.

Iskreno receno, meni je pun k...toga i zbog takvih stvari gdje covjek ne moze ni da se opusti i ne bude pogresno...vise mi se i ne izlazi....

Najbolji su ovi kucni derneci s rajom koja je tebi draga, nego neki izlasci, napucavanja isl..

Jos moram da izdvojim cijene, koje su po klubovima pretezno visoke, i stvarno mi se ne ostavljaju pare nekom usminkanom seljacini koji je do jucer orao njivu, a asad kad je dosao u urbanu sredinu, emancipovao se i gleda "gradjane" s visine.....Nek nastavi kriminal kao sto je i naucio, ali ja da ja ostavljam pare i ne dobijem ugodjaj kakav zelim...neka hvaala!

Vise volim u granap, pa flasu, dvije, nego te neke negativno naelektrisane atmosfere i izigravanje nekog sto nisi....Toliko! Smile
eyes
eyes
Admin
Admin

Female
Broj komentara : 48
Age : 39
Mjesto : Sarajevo
Humor : Veoma humoristicna
Registration date : 2008-02-03

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Silkoni Wed Feb 06, 2008 1:26 am

eyes (citat):eh ovako..dobro pitanje...

Zao mi je sto ovo moram da kazem, ali Sarajevo sto se tice nocnih izlazaka je postalo pravo seljakluk. Kic i sund na svakom koraku, curice po 17 godina, na stiklicima, itd to se izlazi kod bichakcica i tkava slica mjesta, sa maximalno ustogljenom rajom zabijenom po coskovima cekajuci novu facu da udje da se prokomentarise ko je s kim, zato, kako je obucen isl.

Iskreno receno, meni je pun k...toga i zbog takvih stvari gdje covjek ne moze ni da se opusti i ne bude pogresno...vise mi se i ne izlazi....

Najbolji su ovi kucni derneci s rajom koja je tebi draga, nego neki izlasci, napucavanja isl..

Jos moram da izdvojim cijene, koje su po klubovima pretezno visoke, i stvarno mi se ne ostavljaju pare nekom usminkanom seljacini koji je do jucer orao njivu, a asad kad je dosao u urbanu sredinu, emancipovao se i gleda "gradjane" s visine.....Nek nastavi kriminal kao sto je i naucio, ali ja da ja ostavljam pare i ne dobijem ugodjaj kakav zelim...neka hvaala!

Vise volim u granap, pa flasu, dvije, nego te neke negativno naelektrisane atmosfere i izigravanje nekog sto nisi....Toliko! Smile



pa eto ocekujemo da napravis forumski dernek lol! lol! lol!
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by eyes Wed Feb 06, 2008 1:50 am

Silkoni (citat):[quote="eyes"
pa eto ocekujemo da napravis forumski dernek lol! lol! lol![/quote]
LoL--nemam prostor..to mi jos fali....vrlo rado inace Razz
eyes
eyes
Admin
Admin

Female
Broj komentara : 48
Age : 39
Mjesto : Sarajevo
Humor : Veoma humoristicna
Registration date : 2008-02-03

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Silkoni Wed Feb 06, 2008 2:55 am

sredit ce mo ti prostor hahhaha
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by anna Wed Feb 06, 2008 3:37 am

ja nisam odaVLEn ali čujem da se u Sa. odlično provodi pa vi pričajte što hoćete, što bi tek onda rekli za Split, ovde je rasulo !
anna
anna

Female
Broj komentara : 84
Age : 43
Mjesto : split
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Silkoni Wed Feb 06, 2008 3:41 am

anna (citat):ja nisam odaVLEn ali čujem da se u Sa. odlično provodi pa vi pričajte što hoćete, što bi tek onda rekli za Split, ovde je rasulo !


taman se priprema jedan dernek lud do bolaaaaaaaaaaa
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Senci_86 Thu Feb 07, 2008 12:18 am

Pa mislim da ima dovoljno kafića...ali nam fali još puno toga kao što su neke sportske dvorane koje bi mogli iznajmljivati za termine fudbala, košarke itd...takođe mislim da su kafići u Sarajevu postali pravo poprište seljakluka i šunda na svakom koraku drmaju TURBOFOLKERI tipa seke aleksić, jana, čana, mana i šta ja znam već kojih ne seljakluka i kad ovako sagledam nema dovoljno ni onih pravih kafića gdje nema takve muzike, gdje neće izbiti neka tuća, svađa ma sve u svemu jako loše to je naš j*beni mentalitet Rolling Eyes
Senci_86
Senci_86

Male
Broj komentara : 52
Age : 37
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-05

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by anna Thu Feb 07, 2008 12:32 am

Silkoni (citat):
anna (citat):ja nisam odaVLEn ali čujem da se u Sa. odlično provodi pa vi pričajte što hoćete, što bi tek onda rekli za Split, ovde je rasulo !


taman se priprema jedan dernek lud do bolaaaaaaaaaaa

koji dernek, di? Basketball
anna
anna

Female
Broj komentara : 84
Age : 43
Mjesto : split
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Silkoni Thu Feb 07, 2008 1:53 am

e jedan da si tu vodio bi te hahah
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by tranceAddict Thu Feb 07, 2008 10:25 am

Sarajevu fali jedna malo veca diskoteka (aqua se ne broji ono je gnijezdo za turbofolk)
U kojoj ce se normalna muzika pustati,gdje moze da stane bruka raje,naravno to bi privuklo i ljude sa strane(drugih gradova i to)
Dok sam izlazio,a kratko vrijeme sam izlazio u sarajevu,nemas velikog izbora,svugdje guzva,svako te gleda,bla bla,neznam,ustogljenost vlada gradom.
Ko se konta napit u gradu mora nositi bar 50 km.
A i sto stvar cini jos gorom je prevoz,tramvaj bar da radi,pa da se do bilo cega odvezes i onda taxi platis par kermi,ovako ko je na ilidzi 10/15 km ce platiti da ode kuci.

sve u svemu fuj,treba popravit to sve.


Licno meni se vise svidjelo ono 2 noci u Tuzli kad sam bio s gomilom raje koju znam
nego u sarajevu sve ono sto sam izlazio.

Eto u HR kad sam isao,tamo je provod,ljudi znaju napravit,nema sta.
tranceAddict
tranceAddict
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 86
Age : 35
Mjesto : VaNcouver
Registration date : 2008-02-07

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by asterix Fri Feb 08, 2008 5:46 pm

eyes (citat):eh ovako..dobro pitanje...

Zao mi je sto ovo moram da kazem, ali Sarajevo sto se tice nocnih izlazaka je postalo pravo seljakluk. Kic i sund na svakom koraku, curice po 17 godina, na stiklicima, itd to se izlazi kod bichakcica i tkava slica mjesta, sa maximalno ustogljenom rajom zabijenom po coskovima cekajuci novu facu da udje da se prokomentarise ko je s kim, zato, kako je obucen isl.

Iskreno receno, meni je pun k...toga i zbog takvih stvari gdje covjek ne moze ni da se opusti i ne bude pogresno...vise mi se i ne izlazi....

Najbolji su ovi kucni derneci s rajom koja je tebi draga, nego neki izlasci, napucavanja isl..

Jos moram da izdvojim cijene, koje su po klubovima pretezno visoke, i stvarno mi se ne ostavljaju pare nekom usminkanom seljacini koji je do jucer orao njivu, a asad kad je dosao u urbanu sredinu, emancipovao se i gleda "gradjane" s visine.....Nek nastavi kriminal kao sto je i naucio, ali ja da ja ostavljam pare i ne dobijem ugodjaj kakav zelim...neka hvaala!

Vise volim u granap, pa flasu, dvije, nego te neke negativno naelektrisane atmosfere i izigravanje nekog sto nisi....Toliko! Smile



Ti, veceras, moja birtija "Kod muje i tri vola", ima da organizujes onaj parti umjesto mene Very Happy
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

Sta vi mislite???? Empty Re: Sta vi mislite????

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 1/2 1, 2  Next

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu