Tri, četiri, sad...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povodom ubistva malog Denisa

4 posters

Go down

Povodom ubistva malog Denisa Empty Povodom ubistva malog Denisa

Komentar by eyes Fri Feb 08, 2008 6:01 pm

U subotu 09.02.2008. u 13.00h ispred katedrale organizovano je protestno okupljanje povodom ubistva 16-ogodisnjeg Denisa u utorak u Sarajevu. Momak je ubijen bez ikakvog razloga na okrutan nacin i nadamo se da ce sarajlije doci u sto vecem broju....!

Sve komentare povodom ovog okrutog i brutalnog cina mozete komentirati ovdje!

Bilo kakav komentar nevezan za ovu temu bice obrisan, a autor komentara kaznjen banom na neodredjeno vrijeme!


eyes
eyes
Admin
Admin

Female
Broj komentara : 48
Age : 39
Mjesto : Sarajevo
Humor : Veoma humoristicna
Registration date : 2008-02-03

Na vrh Go down

Povodom ubistva malog Denisa Empty Re: Povodom ubistva malog Denisa

Komentar by T_CAM1 Sat Feb 09, 2008 5:51 am

eyes (citat):c c c ram vas bilo i stid c c c

komentarisali bi mi .. al sigurno znas kakvo je nase misljenje o tome .. slabi smo sa konkretnim sa informacijama .... pa posto si ti iz Sa .. vjerovatno vise znas , onda neka ovo bude tema u kojoj ces nas ti obavještavati o dešavanjima u vezi tog mracnog slucaja... da nemoramo gledat dnevnik .. posto nemozemo doci
na okupljanje i tak .. mislim da vecinu najvise interesuje .. sudska presuda .. i sl
T_CAM1
T_CAM1
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 60
Age : 35
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-02-04

http://www.odfakaj.ba

Na vrh Go down

Povodom ubistva malog Denisa Empty Re: Povodom ubistva malog Denisa

Komentar by asterix Sat Feb 09, 2008 12:30 pm

Ok, pronasao sam sve u vezi ovoga, i to fakat nije humano. Navodno su tri neka djecaka u tramvaju bila i jedan je pitao tog denisa "Sta gledas? " ovaj neste samo odgovorio i napali ga, izudeerali, jedan je koristio boxer a na kraju ga je jedan nozem "zbo". Presjecene su mu bile arterije na stomaku, i nije bilo moguce rane da se saniraju...Tj...dijete je poginulo bez ikakvog bukvalno razloga...


I onda ljudi se pitaju sto nama smetaju "Mladje osobe od 17 godina" na forumima.. Zato jer fakat danasnja djeca pojma nemaju o zivotu... Djeca generacije rata drugacije cijene zivot i gledaju na njega.. I na samu zabavu, i zivotarenje, i sve . Al ljudi ne kontaju to ... Fakat je prevelik gap medju generacijama.
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

Povodom ubistva malog Denisa Empty Re: Povodom ubistva malog Denisa

Komentar by eyes Sat Feb 09, 2008 2:48 pm

asterix (citat):Ok, pronasao sam sve u vezi ovoga, i to fakat nije humano. Navodno su tri neka djecaka u tramvaju bila i jedan je pitao tog denisa "Sta gledas? " ovaj neste samo odgovorio i napali ga, izudeerali, jedan je koristio boxer a na kraju ga je jedan nozem "zbo". Presjecene su mu bile arterije na stomaku, i nije bilo moguce rane da se saniraju...Tj...dijete je poginulo bez ikakvog bukvalno razloga...


I onda ljudi se pitaju sto nama smetaju "Mladje osobe od 17 godina" na forumima.. Zato jer fakat danasnja djeca pojma nemaju o zivotu... Djeca generacije rata drugacije cijene zivot i gledaju na njega.. I na samu zabavu, i zivotarenje, i sve . Al ljudi ne kontaju to ... Fakat je prevelik gap medju generacijama.
U potpunosti se slazem s tobom...ja sam ratna generacija i znam kako je bilo....a ionako ova danasnja djeca ne znaju nista da cijene niti dobrobit od nekog da nauce, ionako zive u drzavi gdje vlada kriminal iskljucivo! Mada opet ima i izuzetaka.....
eyes
eyes
Admin
Admin

Female
Broj komentara : 48
Age : 39
Mjesto : Sarajevo
Humor : Veoma humoristicna
Registration date : 2008-02-03

Na vrh Go down

Povodom ubistva malog Denisa Empty Re: Povodom ubistva malog Denisa

Komentar by asterix Sat Feb 09, 2008 5:33 pm

eyes (citat):
asterix (citat):Ok, pronasao sam sve u vezi ovoga, i to fakat nije humano. Navodno su tri neka djecaka u tramvaju bila i jedan je pitao tog denisa "Sta gledas? " ovaj neste samo odgovorio i napali ga, izudeerali, jedan je koristio boxer a na kraju ga je jedan nozem "zbo". Presjecene su mu bile arterije na stomaku, i nije bilo moguce rane da se saniraju...Tj...dijete je poginulo bez ikakvog bukvalno razloga...


I onda ljudi se pitaju sto nama smetaju "Mladje osobe od 17 godina" na forumima.. Zato jer fakat danasnja djeca pojma nemaju o zivotu... Djeca generacije rata drugacije cijene zivot i gledaju na njega.. I na samu zabavu, i zivotarenje, i sve . Al ljudi ne kontaju to ... Fakat je prevelik gap medju generacijama.
U potpunosti se slazem s tobom...ja sam ratna generacija i znam kako je bilo....a ionako ova danasnja djeca ne znaju nista da cijene niti dobrobit od nekog da nauce, ionako zive u drzavi gdje vlada kriminal iskljucivo! Mada opet ima i izuzetaka.....


Dobro sroceno... Ma to je i najveci problem, ne razumijemo se Smile Mislim, jeste da ono globalno osoba od 17 godina moze biti zrela, ali , kao sto rekoh, nase generacije i generacije sada... Mozemo slobodno zanemariti godinsku razliku...jer, objektivno, ona je oko 5 - 6 godina... Ali realno, ta razlika iznosi jedno 10 - 15 godina, jer ta djeca nisu preivjela nista sto smo mi, i , iskreno, nikad nece znati kako je bilo u ratu, i poslije rata. A mozda je i sve do nas.. mozda oni zapravo zive nesto normalno, sto mi nismo imali priliku da iskusimo pa nam cudno.
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

Povodom ubistva malog Denisa Empty Re: Povodom ubistva malog Denisa

Komentar by tranceAddict Sun Feb 10, 2008 3:15 am

mozda nisam vidjeo kako je bilo u ratu,al sam imao ratove u porodici, nije ni to za bacit.
tranceAddict
tranceAddict
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 86
Age : 35
Mjesto : VaNcouver
Registration date : 2008-02-07

Na vrh Go down

Povodom ubistva malog Denisa Empty Re: Povodom ubistva malog Denisa

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu